محل تبلیغات شما

سقف پارکینگ این روزها با مصالح و متریال‌های متفاوتی اجرا می‌شود. سال‌ها قبل پارکینگ عموما با توجه به این که فضایی برای پارک کردن ماشین بود، به ساده‌ترین شکل ممکن و با مصالح و متریال‌های سنتی ساخته می‌شد. اما این روزها با توجه به این که آپارتمان‌هایی با مجموع واحدهای بالا ساخته می‌شود، بنابراین رسیدگی به پارکینگ و طراحی آن در اولویت قرار می‌گیرد. کما این که ساخت پروژه از پارکینگ آغاز خواهد شد و می‌توان گفت رسیدگی به ظاهر آن از اولین اقدام‌ها به شمار می‌آید. به همین علت پس از اتمام کار ساخت و ساز در این بخش از ساختمان، معمار یا طراح بدنبال متریال یا مصالح کاربردی خواهد بود که نه تنها در ظاهر که در باطن نیز از کیفیت بالایی برخوردار باشد. بنابراین ما به شما محصولات چوب پلاست را برای این منظور توصیه خواهیم کرد؛ این محصول نوین در ظاهر شبیه به چوب بوده اما از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

کاربرد چوب پلاست به عنوان سقف کاذب پارکینگ !

چوب پلاست از سالیان پیش در کشورهای اروپایی و آمریکایی مورد استفاده قرار گرفته است و امروزه در کشور ما نیز به عنوان محصولی نوپا شناخته می‌شود. این متریال کامپوزیتی همانطور که از نامش پیداست، تلفیقی از چوب و پلاستیک بوده و همین باعث می‌شود تا ظاهری شبیه به چوب طبیعی داشته باشد، با این تفاوت که از لحاظ کیفیت بسیار مقاوم بوده و اصلا قابل مقایسه با چوب نیست.

این محصول چند منظوره علاوه‌بر سقف کاذب، کاربردهای متنوعی دارد که از جمله می‌توان به: کفپوش، دیوارپوش، نما، نرده و مبلمان فضای باز اشاره نمود.

سقف چوبی یکی از المان‌های پرکاربرد و قابل اجرا با پروفیل چوب پلاستیک است؛ شباهت محصول به چوب طبیعی محیطی گرم و متفاوت بودجود خواهد آورد. ضمن این که طراحی نوین بوده و کمتر جایی خواهید دید که از این متریال استفاده شده باشد. 

 

چوب پلاستیک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی