محل تبلیغات شما

محوطه سازی ویلا اصول خاصی دارد که با رعایت آنها می‌توانید، فضایی متفاوت و خاص ایجاد کنید. در این بخش به اصلی‌ترین مواردی که در طراحی محوطه ویلا تاثیر بسزایی دارد، اشاره خواهیم کرد. 

بررسی متراژ در محوطه سازی ویلا

یکی از اصلی‌ترین مواردی که قبل از هر اقدامی باید به آن توجه کرد، متراژ محوطه است؛ کارشناسان با بررسی متراژ محوطه به این نتیجه می‌رسند که چه المان‌هایی در محیط قابل اجرا خواهد بود. بنابراین می‌توانید با مراجعه به شرکت‌های معتبر فعال در این زمینه از راهنمایی کارشناسان و طراحان حرفه‌ای بهرمند شوید.

ایجاد فضای سبز با توجه به شرایط اقلیمی

فضای سبز عضو جدای ناپذیر از طراحی محوطه ویلا به شمار می‌آید و از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین علت می‌توان با انتخاب گیاهان و گل‌های تزئینی مناسب در سراسر محوطه ویلا، محیطی سبز و زنده ایجاد کرد. یکی از راهکارهای زیباتر نشان دادن فضای سبز استفاده از المان‌های چوبی همچون: نرده چوبی برای تعیین حصار باغچه در محوطه، فلاورباکس چوبی برای کاشت و پرورش گیاهان و … است.

ایجاد یکپارچگی و هماهنگی در محوطه سازی ویلا

از دیگر مواردی که هنگام طراحی محوطه ویلا باید در نظر گرفته شود، ایجاد هماهنگی در اجرای المان‌های متفاوت است. هارمونی و تناسب و ایجاد آن در ساخت سازه‌ها یا حتی کوچک‌ترین المان‌ها تاثیر مستقیمی در اولین نگاه خواهد داشت. استفاده از یک یا چند رنگ مناسب در کنار یکدیگر که با فضای سبز محوطه ویلا نیز همخوانی داشته باشد، قطعا فضایی متفاوت را بوجود خواهد آورد. این امر می‌تواند با استفاده از متریال‌های چند منظوره مانند محصولات چوب پلاست که در زمینه‌های متعدد مورد استفاده قرار می‌گیرد، تحقق یابد.

 

چوب پلاستیک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی