محل تبلیغات شما

کفپوش ترموود همانطور که از نامش پیداست، نوعی کفپوش چوبی قابل اجرا با چوب ترمو بوده که در سطوح مختلف و کف کاربرد دارد. این کفپوش مزایای بسیاری دارد با این حال از معایبی نیز برخوردار است که شاید باعث شود، شما بدنبال جایگزینی مناسب برای آن باشید. با استفاده از روش ترمووود، تغییراتی در ساختار اولیه چوب ایجاد خواهد شد تا آن را در برابر عوامل محیطی و فشارهای مختلف مقاوم نماید.

کفپوش ترموود نیز با استفاده از همین روش و در دمای بسیار بالا به همراه بخار آب و گردش هوا در داخل چوب تولید می‌شود که در نهایت موجب خروج باکتری‌های موجود در چوب خواهد شد؛ کاهش رطوبت چوب در اثر گرمای وارده، محصول را در برابر عوامل محیطی و اشعه UV خورشید مقاوم می‌نماید. به همین علت می‌توان از این محصول در فضاهای داخلی و خارجی استفاده کرد. 

تفاوت کفپوش چوب پلاست و کفپوش ترمووود چیست ؟

همانطور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، چوب پلاست دوستدار طبیعت است و برای تولید آن آسیبی به محیط زیست وارد نخواهد شد؛ به همین علت می‌توان این محصول را یکی از بهترین جایگزین‌ها برای چوب طبیعی برشمرد.

محصولات چوب پلاست با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت ساخته و به بازار عرضه می‌شوند که همین امر موجب وجه تمایز آنها با چوب یا ترمووود است. یکی از تفاوت‌های عمده چوب پلاست با ترمووود، استحکام و مقاومت آنهاست؛ وجود پلاستیک در مرحله تولید چوب پلاست باعث شده تا مقاومت این محصول در مقایسه با ترمو چند برابر باشد.

به همین علت کفپوش چوب پلاست گزینه‌ای مناسب برای فضای باز و بیرونی به شمار می‌آید و در برابر هر نوع اقلیم و شرایط آب و هوایی، اشعه UV، تابش متداوم نور خورشید، نفوذ آب و باران‌های پی در پی، ات و آفت‌ها و … بسیار مستحکم خواهد بود. ضمن این که می‌توان از این محصول در دیگر محیط‌هایی همچون: مراکز تجاری- اداری، مراکز خرید، رستوران‌ یا کافی شاپ و … به راحتی استفاده کرد. 


چوب پلاستیک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی